Środa 17.10.2018

INFORMACJE I DZIEŃ GASTRO II DZIEŃ GASTRO III DZIEŃ GASTRO IV DZIEŃ GASTRO

DZIEŃ GASTRO

DZIEŃ GASTRO

To nowa inicjatywa w ZSGU Chorzów.  Koordynatorką i pomysłodawczynią jest nasza matematyczka Iwona Miśtak. Raz w miesiącu możemy dać upust naszej wyobraźni, pomysłowości i naszej szalonej stronie. Będzie to np. dzień kolorów, dzień szalonej fryzury ,  dzień białej koszuli i krawatu itp  Pomysły na ten dzień , mogą zgłaszać sami uczniowie i nauczyciele. Pomysły proszę  zgłaszać do Pani Iwony Miśtak ( sala 23 ).  Tematyka kolejnego "DNIA GASTRO"  będzie ogłaszana z tygodniowym wyprzedzeniem .

Uczniowie, którzy wezmą czynny udział w tym DNIU ( czyli przebiorą się, zrobią nietypową fryzurę itp)   - będę zwolnieni z odpowiedzi ustnej.
A na stronie internetowej będą ciekawe zdjęcie z cyklicznego wydarzenia szkolnego.
Wszystko zależy od Waszych chęci, od zaangażowania, inwencji twórczej i pomysłowości.
Od tego czy Wam się spodoba i czy będziecie chcieli brać udział w tych pomysłach , zależy czy kolejne inicjatywy NASZE czy WASZE będą miały szanse być zrealizowane.

• Zespół Szkół Gastronomiczno-Usługowych
    ul.Katowicka 64